Створення  Асоціації 

"Український Незалежний Театр"

     В Україні була створена асоціація незалежних, аматорських, студійних та народних театрів. Вона отримала назву Асоціація "Український Незалежний Театр". Створення Асоціації та перша робоча зустріч були ініційовані режисеркою та театральною діячкою Владою Бєлозоренко. На першій зустрічі, яка відбулася 9 липня 2019 року на базі культурного центру "Печерськ" були присутні керівники та представники більш ніж 40 незалежних театрів України.

      Асоціація "Український Незалежний Театр" хоче об'єднати всі незалежні, студійні, аматорські та народні театри для створення загальної української платформи діалогу, який з часом дозволить незалежним театрам України виходити на міжнародний діалог.

           Наша місія полягає в тому, що ми всередині країни могли вчитися слухати та чути один одного, не закриватися від проблем беззмістовними пустими виставами, а рефлексувати та залучати глядача до обговорення.

Театральний форум

"Дім ідей"

        09.06.2018 в м.Чернігів пройшов театральний форум на тему: "Як почати мислити, щоб продати мистецтво?" і ми з

 радістю на нього завітали.

       Організатором виступила театр-студія "Біла Валіза" під керівництвом Юлії Піддубної. Форум об'єднав представників Чернігова, Києва та Львова. Під одним дахом зібралися всі причетні та небайдужі домрозвитку незалежних та аматорських театрів, а презентації спікерів дали відповіді на хвилюючі теми. Як створити бренд, що продає? Що та як говорити про виставу? Як продавати квитки? Як розвивати стосунки з глядачем? Як подати успішну заявку для отримання фінансування від міжнародних фондів у сфері культури? Як змусити соціальні мережі працювати на вас?           На всі ці питання ми отримали однозначні відповіді і впевнилися, що ми на вірному шляху і у незалежних театрів є майбутнє!

 Колектив #bilavaliza запустили челендж #мистецтвоНЕрозвага мета якого - привернути увагу суспільства до проблем:

- поваги мистецької діяльності

- гідної оплати праці митців.

        Як ви думаєте, чи гідні ми іншого відношення у суспільстві, та навіть, серед своїх друзів та знайомих?

Фестиваль Українського аматорського театру "ДЕНЬ ТЕАТРУ"

        В період з 12 по 14 травня  2018 року в Києві пройшов Другий Фестиваль Українського аматорського театру "ДЕНЬ

 ТЕАТРУ".

        Фестиваль зібрав 85 аматорських театрів й більш ніж тисячу акторів з 35 міст України. Вистави представляли на шести сценах столичних театрів, три з яких - академічні: Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франко, Київський академічний "Молодий театр", ТЮГ Київського академічного "Театру на Липках", Київський театр "Золоті Ворота", Український малий драматичний театр та Художньо-концертний центр ім. Івана Козловського Національної оперетти України. Фестиваль пройшов при підтримці Національного союзу театральних діячів України та Департаменту культури виконавчого орган Київської місцевої ради.  

        В цей раз ми прийняли участь з комедійною виставою "203", яку представляли на експериментальній сцені Київського академічного "Молодого театру" і вона з гідністю була оцінена висококваліфікованим жюрі. Три відзнаки:

    - Український Театр Шкаff - за високий рівень виконання комедійної вистави;

     - Богдан Тумаєв - за високий рівень режисерської роботи;

  - Наталія Сухорукова - за акторську     майстерність виконання ролі Діана Нікольс.

        Пишаємось!!!

       На свій другий JoyFest ми взяли комедію "Шафа, гроші, наречена".

        Чи то така доля, чи якийсь знак, але грали ми в той же час, що і рік тому: 08.10. о 17:50. Вже знайома сцена готелю "Хрещатик", знайомі організатори і відчуття, що ти через рік повернувся додому)))

        На цей раз нас відмітили в номінації "Вірність фарсовій техніці європейського театру" та подарували на всю трупу театру квитки на стадіон на переглад баскетбольного матчу, тому що тільки Український Театр Шкаff взмозі зацінити такий подрунок!

         З нетерпінням чекаємо на JoyFest2018.

Фестиваль

JoyFest 2017

     В 2016 році нам вперше запропонували взяти участь  у фестивалі аматорських театрів JoyFest.

      Ми пропозицію прийняли, і ось, 08.10.2016 року               ми вперше ступили на сцену готелю "Хрещатик".

       Представлена комедія "203" отримала безліч позитивних відгуків та дві персональні нагороди:

   - краща жіноча роль - Дарина Шеремет;

   - краща актриса третьго плану - Наталія Сухорукова.

   Але більш всьго нас вразило те, що номінації "Краща актиса третього плану" в програмі фестивалю не було! ЇЇ спеціально створили завдяки акторській майстерності нашої Наталії)))

      Як говорить наш режисер: "Маленьких ролей не буває!".

Фестиваль

JoyFest 2016

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus

Наші партнери: